Pozostałe grupy nauczycieli otrzymają bony na laptop. To odpowiedź wiceszefa MC na interwencję ZNP

17 listopada 2023

Kolejne grupy nauczycieli otrzymają wsparcie do końca trwającego roku szkolnego. Wsparcie to jest zagwarantowane w ustawie i program będzie realizowany zgodnie z jej zapisami, a z bonu dla nauczyciela skorzysta nawet 465 tys. nauczycieli – poinformowało nas Ministerstwo Cyfryzacji w odpowiedzi na listy i wnioski ZNP dotyczące bonu na laptop dla nauczycieli. Odpowiedź MC otrzymaliśmy 16 listopada br.

– (…) Pragnę podziękować za wyrażone przez Związek Nauczycielstwa Polskiego w piśmie zainteresowanie Programem Laptop dla Ucznia i Programem Laptop dla Nauczyciela – pisze w liście do ZNP Paweł Lewandowski, Podsekretarz Stanu MC.

LIST MC DO ZNP (16.11.2023)

Głos Nauczycielski opisuje interwencje ZNP ws. laptopów:

Kiedy pozostałe grupy nauczycieli otrzymają bony na laptop? Wiceszef MC odpowiedział na interwencję ZNP – Głos Nauczycielski (glos.pl)